předkládáme Vám seznam pomůcek potřebných v 1. ročníku.

1. Školní taška a penál

• tužky (měkká, střední, tvrdá), guma, ořezávátko, pastelky, 1 pero (bude potřeba asi až od listopadu)

1. Cvičební úbor

• tepláková souprava, kraťasy, tričko, obuv do haly (s bílou podrážkou), obuv na ven, švihadlo ve vhodné délce. Vše v plátěné tašce označené jménem.

1. Pomůcky na výtvarnou výchovu

• základní potřeby budou v balíčku pro prvňáčky, který obdrží děti první den jako dárek.

Navíc budou potřebovat: igelit na ochranu lavice, lepidlo Hekules (130 g), lepidlo

Kores v tyčince, pastely (suché křídy), štětce ploché i kulaté (slabé, střední,

silné), nádobku na vodu a blok A4 na kreslení ve volných chvílích. Doporučujeme

vše uložit do většího kufříku (orientační rozměr cca 20 x 30 cm)

1. Sešity

• letos budeme objednávat sešity hromadně pro celou školu. Tudíž nemusíte nic řešit. Na začátku školního roku vybereme 300 Kč na žáka, ze kterých budou potřebné sešity zakoupeny. Vhodné je pouze koupit úkolníček, do kterého si budou děti zapisovat. Dále budou potřeba obaly na pracovní sešity A4 (cca 3-4 kusy) a obal na žákovskou knížku. Obaly na učebnice upřesníme na začátku školního roku.

1. Bačkory na přezutí

1. Ručník s poutkem

1. Lahvička na pití

1. Desky na písmena

1. Toaletní papír – 8 ks, papírové kapesníky (1 krabička + 1 balení po 10 balíčcích)

Další případné pomůcky či potřeby dořešíme v průběhu roku.

Vše je dobré podepsat, aby nedocházelo k záměně.

Pomůcky pro žáky 1. ročníku