Základní škola v Radostíně se nachází v katastru obce Sychrov v Libereckém kraji, ve stejnojmenném okrese. Naše škola je státní příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je obec Sychrov. Máme zde systém vyučování nazývaný “jednotřídka”, kdy některé třídy mají vyučování společné.

Vzhledem k tomuto systému musí naši učitelé věnovat dětem individuální péči a být na hodiny velmi dobře připraveni, aby mohli dětem předat co nejvíce hodnotných informací. Výhodou tohoto systému, díky téměř individuálnímu přístupu a malému počtu žáků, je možnost dobře u nich podchytit kladné stránky a rozvíjet jejich talent a nadání. Přesvědčit se můžete sami v našem školském vzdělávacím programu, který vám rádi ve škole dáme k nahlédnutí.

Naši vyučující

Lenka Vyhlídková – Český jazyk, Matematika
Nikola Karatsiolisová – Pracovní činnosti
Martina Canová- Tělesná výchova, Prvouka, Výtvarná výchova,