konec školního roku už nám pomyslně klepe na vrátka a s ním jsou spojené různé akce školy. Předkládáme Vám seznam plánovaných akcí:
– 31. května 2023 – focení
– 1. června 2023 – pro žáky 1. – 3. ročníku – Knihadýlko. Budeme vybírat 100,- Kč.
– 7. června 2023 – společné sportovní odpoledne s rodiči u školy Radostín od 15: 30 do 19: 00 hodin. Děti i rodiče si mohou vyzkoušet jednoduché sportovní aktivity, přivítáme budoucí prvňáčky a rozloučíme se s dětmi z 5. ročníku. Nakonec budeme opékat přinesené dobroty a můžeme posedět a popovídat si. Rodičům budoucích prvňáčků bude předán seznam pomůcek do prvního ročníku.
– 15. června 2023 – pojedeme na školní výlet do Mirákula v Milovicích. Bližší informace dodáme před výletem.
– 20. června 2023 – vybraní žáci pojedou na atletický trojboj do Kobyl. Bližší informace dodáme.
– 30. června 2023 – závěrečné vysvědčení
Je možné, že bychom ještě v posledním týdnu uskutečnili pěší výlet do okolí školy.
V případě jakýchkoliv změn, Vás budeme informovat.
Přejeme Vám hezký den.
Červnové akce