Vážení rodiče,

přiblížil se nám konec školního roku, který je spojen s různými aktivitami.

V úterý 7. června 2022 pojedeme na atletický trojboj do Kobyl. Žáky bude čekat běh na 50 m, hod míčkem a skok do dálky. Vybraní žáci pojedou na kolech, ostatní pojedou ráno auty a odpoledne zpět linkovým autobusem. Z důvodu uzavření komunikace Oborou, se nevrátíme už do školy. Oběd bude odhlášen. Prosíme, vyzvedněte si děti buď na zastávce v Radimovicích v 13: 11 hod. nebo na dětském hřišti u zámku do 14 hod. Pokud budou chtít děti jít domů po skončení závodů nebo se odpojit během jízdy zpět, je potřeba písemný souhlas od rodičů.

S sebou: sportovní oblečení a obuv podle aktuálního počasí, pokrývku hlavy, dostatečnou svačinu a pití, malé kapesné (případně pláštěnku nebo opalovací krém – dle počasí).

  1. Žáci, kteří pojedou na kolesraz v 7:00 hod. na parkovišti u zámku. S sebou, mimo jiné, zkontrolované kolo a helmu.
  2. Žáci, kteří pojedou auty (zpět autobusem) – sraz v 7:30 hod. na parkovišti u zámku. S sebou, mimo jiné, cca 20,- Kč na zpáteční cestu autobusem.

Ve čtvrtek 9. června 2022 nás čeká Výprava za myslivostí – informace byly předány na třídních schůzkách.

Ve středu 15. června 2022 Vás chceme pozvat na – Společné sportovní odpoledne

od 15: 30 do cca 19 hod. Děti i rodiče si mohou zkusit sportovní aktivity nebo jen tak posedět a popovídat si. Přivítáme budoucí prvňáčky a rozloučíme se s žáky 5. ročníku. Na závěr si opečeme přinesené dobroty.

V úterý 28. června 2022 pojedeme na exkurzi do Domu přírody v Dolánkách. Sraz bude ve škole a odtud pojedeme společně vlakem do Dolánek, kde bude pro děti připravený program. Po skončení programu půjdeme pěšky na Zrcadlovou kozu, kde se občerstvíme a zpět půjdeme pěšky. Vyzvednutí dětí na starém autobusovém nádraží v Turnově cca v 15 hodin.

Ve středu 29. června 2022 – Jídelna v Hodkovicích již nevaří. Prosíme, dejte dětem větší svačinu.

Ve čtvrtek 30. června 2022 proběhne ukončení školního roku a předání vysvědčení. Tento den již bez oběda. Děti si můžete vyzvednout do 9: 30 hod. ve škole nebo půjdou s paní vychovatelkou na zámek, kde si je můžete převzít cca do 10 hod.

Děkujeme Vám za spolupráci v tomto školním roce a přejeme Vám klidné a pohodové léto.

ZŠ Radostín

 

Červnové akce školy