Vážení rodiče, předkládáme Vám seznam akcí, které nás čekají do konce školního roku.

Ve čtvrtek 13. 6. 2019  Vás srdečně zveme na závěrečnou školní besídku, která se koná od 15:30 v budově školy.

V pondělí 24. 6. 2019 nás čeká každoroční atletický trojboj v Kobylech. Děti bude čekat běh na 50 m, hod míčkem, skok do dálky, a delší běh (podle počasí). Vybraní žáci pojedou na kolech. Pro odvoz mladších žáků, bychom Vás chtěli požádat o spolupráci. Cestu tam budeme řešit auty a cestu zpět pojedeme linkovým autobusem k zámku a odtud pak do školy. Oběd je zajištěn ve škole a družina do 15 hod. Pokud budete chtít, aby děti šly dříve domů nebo samy, dejte nám, prosím, vědět písemně.

S sebou: sportovní oblečení a obuv podle aktuálního počasí, pokrývku hlavy, svačinu, dostatek pití, malé kapesné, případně opalovací krém.

• Žáci, kteří pojedou na kole – sraz v 7:00 na parkovišti u zámku. S sebou, mimo jiné, zkontrolované kolo a helmu.
  • Žáci, kteří pojedou auty – sraz v 7:30 na parkovišti u zámku. S sebou: ještě cca 20 Kč na zpáteční cestu autobusem.

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 – Sportovní den v okolí školy. Oběd z Hodkovic již nebude, ale bude zajištěn v penzionu na Vrchovině. Vybereme 40 Kč.

V pátek 28. 6. 2019 – Vysvědčení – můžete si děti vyzvednout ve škole cca v 9:30 nebo kolem 10 hod. na parkovišti u zámku. Tento den již není oběd zajištěn.

Přejeme Vám krásné a pohodové léto a těšíme se na další spolupráci v příštím školním roce.

kolektiv ze ZŠ Radostín

Červnové akce