Vážení rodiče,

přiblížil se nám závěr školního roku, který je spojený s různými aktivitami. V následujících týdnech nás čeká několik akcí.

Ve čtvrtek 7. června 2018 pojedeme na atletický čtyřboj do Kobyl. Děti bude čekat běh na 50 m, hod míčkem, skok do dálky a běh na 400m (mladší děti) nebo 600m (starší děti). Vybraní žáci pojedou na kolech, ostatní děti pojedou ráno autem a v poledne zpět linkovým autobusem. Oběd zajištěn ve škole a družina do 15: 00. Pokud budou chtít děti jít domů po skončení závodů, je potřeba písemný souhlas od rodičů. V tom případě si, prosím, odhlašte děti z oběda.

S sebou: sportovní oblečení a obuv, pokrývku hlavy, svačinu, pití, malé kapesné, případně opalovací krém.

  1. Žáci, kteří pojedou na kole – sraz v 7:00 na parkovišti u zámku. S sebou, mimo jiné, zkontrolované kolo a helmu.

  2. Žáci, kteří pojedou auty – sraz v 7: 30 na parkovišti u zámku. S sebou: cca 20,- Kč na zpáteční cestu autobusem.

Pouze pro žáky 3. 4. a 5. ročníku! V úterý 12. června 2018 nás bude čekat poslední plavání. Sraz v 6:45 na nádraží Sychrov.

Ve středu 13. června 2018 vás chceme srdečně pozvat na závěrečnou školní besídku, která bude začínat v 15: 30. V případě příznivého počasí si po skončení besídky opečeme přinesené dobroty.

V úterý 26. června 2018 nás čeká sportovní den pořádaný v okolí školy společně s žáky ze ZŠ Pěnčín.

Ve čtvrtek 28. června 2018 se uskuteční pěší výlet po okolí Vrchoviny. Oběd bude zajištěn v penzionu. Předem vybereme 50, Kč na oběd a pití. Oběd ve školní jídelně bude odhlášen. Návrat v odpoledních hodinách, družina do 15: 00. S sebou: pohodlné oblečení a obuv podle počasí, svačinu a pití.

V pátek 29. června 2018 proběhne ukončení školního roku a předání vysvědčení. Tento den již bez oběda. Děti si můžete vyzvednout do 9: 30 ve škole nebo půjdou s paní vychovatelkou na zámek, kde si je můžete převzít cca v 10: 00.

Děkujeme Vám za spolupráci v tomto školním roce a těšíme se na Vás i Vaše děti v roce následujícím.

Přejeme Vám klidné a pohodové léto.

Všichni ze ZŠ Radostín

Plánované akce na červen 2018