Vážení rodiče,
předkládáme Vám seznam pomůcek potřebných v následujícím školním roce. (určeno pro 3. – 5. ročník)

1. Školní taška a penál
tužky (měkká, střední, tvrdá), guma, ořezávátko, pastelky, 2 pera, případně zmizík, propisovací tužku, kružítko, trojúhelník s ryskou, pravítko.
2. Cvičební úbor
tepláková souprava, kraťasy, tričko, obuv do haly (s bílou podrážkou), obuv na ven, švihadlo ve vhodné délce. Vše v plátěné tašce označené jménem.
3. Pomůcky na výtvarnou výchovu
vodové barvy, tempery, nádobku na vodu, voskovky, nůžky, barevné papíry, igelit na ochranu lavice, lepidlo Hekules (130 g), lepidlo Kores v tyčince, pastely (suché křídy), štětce ploché i kulaté (slabé, střední, silné), fixy a blok A4 na kreslení ve volných chvílích. Doporučujeme vše uložit do většího kufříku (orientační rozměr cca 20 x 30 cm)
4. Sešity
letos budeme sešity objednávat hromadně pro celou školu. Tudíž nemusíte nic řešit. Na začátku školního roku vybereme 300 Kč na žáka, ze kterých budou potřebné sešity zakoupeny. Dále budou potřeba obaly A4 na pracovní sešity (asi 5 ks) a obal na žákovskou knížku.
Obaly na učebnice upřesníme na začátku školního roku.

5. Bačkory na přezutí

6. Ručník s poutkem

7. Hrníček na pití

8. Toaletní papír – 8 ks, papírové kapesníky (1 krabička nebo 1 balení po 10 balíčcích)

Další případné pomůcky či potřeby dořešíme v průběhu roku.
Vše je dobré podepsat, aby nedocházelo k záměně.

Pomůcky pro ostatní ročníky