přiblížil se konec kalendářního roku, tak bychom Vás rády informovaly, jak bude probíhat zakončení u nás ve škole.
Ve středu 21. prosince 2022 se sejdeme naposledy tento rok ve škole. Tentokrát bez učení, protože, jako tradičně, si děti vymění dárky a nadělíme také něco zvířátkům do krmelce.
Děti si dárečky vymění po přecházející domluvě s jedním, maximálně se dvěma kamarády. Rády bychom Vás poprosily, aby byl dárek spíše symbolický (v hodnotě max. do 200,- Kč). Chtěly bychom Vás ještě požádat, pokud to bude možné, aby se Vaše dítě na výběru a zabalení dárku podílelo. Dárek, prosím, opatřete jmenovkou komu je určen.
Aby si děti nadílku zpříjemnily, mohou si donést krabičku s cukrovím. Tento den je také poslední oběd.
Po nadílce půjdeme obdarovat zvířátka ke krmelci. Děti mohou přinést dobroty pro zvířátka (např. jablka, mrkev, seno …
prosíme, NE pečivo).
Ve čtvrtek 22. prosince 2022 je uděleno z provozních důvodů ředitelské volno.
Nástup do školy bude v úterý 3. ledna 2023.

Přejeme Vám poklidný předvánoční čas.
Prosincové informace