Vážení rodiče,

posíláme pravděpodobně poslední informace v tomto školním roce.

V pondělí a v úterý budeme ještě pracovat v „běžném režimu“, odevzdávat učebnice a uklízet třídy.
Ve středu 28. 6. půjdeme na exkurzi s ukázkou historických letadel na Vrchovině. Tento den se již neučíme. Sejdeme se ve škole do 8:00 hod.  S sebou: pohodlné oblečení a obuv podle počasí, svačinu, pití (případně pokrývku hlavy a pláštěnku). Vše v batůžku. Návrat na oběd a školní družina klasicky.
Ve čtvrtek 29. 6.  pojedeme na naučnou stezku do Sedmihorek. Sejdeme se ve škole do 8: 00 hod. Poté půjdeme společně na vlak. Návrat na vlakové nádraží Sychrov 14:50 hod. Pokud budou chtít jít děti samy domů od nádraží, prosíme, písemné potvrzení.
S sebou: pohodlné oblečení a obuv dle počasí, svačinu, pití, pokrývku hlavy, pláštěnku, kapesné a tužku nebo pero . Vše v batůžku. Oběd bude tento den již odhlášen. Předem vybereme 70,- Kč (jízdné + pracovní listy).
V pátek 30. 6. předáme vysvědčení. Ukončení cca v 9 hodin. Tento den je již bez oběda.  Děti bude možné vyzvednout buď ve škole v 9 hodin nebo půjdou s paní vychovatelkou na parkoviště k zámku. Vyzvednutí tam cca v 10: 00 hod.
Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám i dětem poklidné léto.
Nástup do školy v pondělí 4. září 2023.
S pozdravem ZŠ Radostín
Školní akce v posledním červnovém týdnu