přiblížil se konec kalendářního roku, tak bychom Vás rády informovaly, jak bude probíhat zakončení u nás ve škole.

V pátek 22. prosince 2023 se sejdeme naposledy tento rok ve škole. Tentokrát bez učení, protože, jako tradičně, si dětí vymění dárky a nadělíme také něco zvířátkům do krmelce.

Děti si dárečky vymění po přecházející domluvě s jedním, maximálně se dvěma kamarády. Rády bychom Vás poprosily, aby byl dárek spíše symbolický (v hodnotě max. do 200,- Kč). Chtěly bychom Vás ještě požádat, pokud to bude možné, aby se Vaše dítě na výběru a zabalení dárku podílelo. Dárek, prosím, opatřete jmenovkou, komu je určen.

Aby si děti nadílku zpříjemnily, mohou si donést krabičku s cukrovím. Tento den je také poslední oběd.

Po nadílce půjdeme obdarovat zvířátka ke krmelci. Děti mohou přinést dobroty pro zvířátka (např. jablka, mrkev, seno …prosíme, NE pečivo).

Nástup do školy bude ve středu 3. ledna 2024.

Přejeme Vám poklidný předvánoční čas.

Předvánoční informace