přiblížil se čas adventní a my bychom Vás chtěli pozvat na rozsvěcení vánočního stromečku v Radostíně, které se bude konat
ve čtvrtek 7. 12. 2023 od 15: 30 hod. za budovou školy.
Pokud budete mít čas a chuť přijít vánočně se naladit, můžete si zazpívat koledy společně s dětmi.
Také bychom Vás rádi poprosili o pomoc při zajištění občerstvení pro děti. Jakékoliv dobrůtky vítány.
V pátek 8. 12. 2023 půjdeme zdobit vánoční stromek na Obecní úřad Sychrov. Sejdeme se všichni ve škole do 8 hodin, poté společně půjdeme na úřad, kde zazpíváme koledy a ozdobíme stromek. Tento den se nebude vyučovat. Po skončení akce (cca 11 – 11: 15hod) se budeme vracet zpět do školy na oběd. Odpolední provoz školní družiny beze změn.
Pokud budete chtít dítě uvolnit po akci, prosíme Vás o písemný souhlas s uvolněním a sdělením, jak a s kým bude dítě odcházet.
Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám pěkný a poklidný adventní čas.
S pozdravem  kolektiv ze ZŠ Radostín
Rozsvěcení stromečku