Vážení rodiče, předkládáme Vám seznam pomůcek, které budou Vaše děti potřebovat v následujícím školním roce. Zvlášť jsou pomůcky pro prvňáčky (černě), pomůcky pro druháčky (modře) a poté pro ostatní ročníky (zeleně).

Vážení rodiče,

předkládáme Vám seznam pomůcek potřebných v 1. třídě.

 1. Školní taška a penál

 • tužky (měkká, střední, tvrdá), guma, ořezávátko, pastelky, 1 pero (bude potřeba asi až od listopadu)

 1. Cvičební úbor

 • tepláková souprava, kraťasy, tričko, obuv do haly (s bílou podrážkou), obuv na ven, švihadlo ve vhodné délce. Vše v plátěné tašce označené jménem.

 1. Pomůcky na výtvarnou výchovu

  • základní potřeby budou v balíčku pro prvňáčky, který obdrží děti první den jako dárek.

Navíc budou potřebovat: igelit na ochranu lavice, lepidlo Hekules (130 g), lepidlo

Kores v tyčince, pastely (suché křídy), štětce ploché i kulaté (slabé, střední,

silné), nádobku na vodu a blok A4 na kreslení ve volných chvílích. Doporučujeme

vše uložit do většího kufříku (orientační rozměr cca 20 x 30 cm)

 1. Sešity

 • letos budeme objednávat sešity hromadně pro celou školu. Tudíž nemusíte nic řešit. Na začátku školního roku vybereme 300 Kč na žáka, ze kterých budou potřebné sešity zakoupeny. Vhodné je pouze koupit úkolníček, do kterého si budou děti zapisovat. Dále budou potřeba obaly na pracovní sešity A4 (cca 3-4 kusy) a obal na žákovskou knížku. Obaly na učebnice upřesníme na začátku školního roku.

  1. Bačkory na přezutí

  1. Ručník s poutkem

  1. Hrníček na pití

  1. Desky na písmena

  1. Toaletní papír – 8 ks, papírové kapesníky (1 krabička + 1 balení po 10 balíčcích)

Další případné pomůcky či potřeby dořešíme v průběhu roku.

Vše je dobré podepsat, aby nedocházelo k záměně.

Vážení rodiče,

předkládáme Vám seznam pomůcek potřebných ve 2. třídě.

 1. Školní taška a penál

 • tužky (měkká, střední, tvrdá), guma, ořezávátko, pastelky, 2 pera, trojúhelník s ryskou, pravítko.

 1. Cvičební úbor

 • tepláková souprava, kraťasy, tričko, obuv do haly (s bílou podrážkou), obuv na ven, švihadlo ve vhodné délce. Vše v plátěné tašce označené jménem.

 1. Pomůcky na výtvarnou výchovu

 • vodové barvy, nádobku na vodu, voskovky, nůžky, barevné papíry, modelínu, igelit na ochranu lavice, lepidlo Hekules (130 g), lepidlo Kores v tyčince, pastely (suché křídy), štětce ploché i kulaté (slabé, střední, silné), fixy a blok A4 na kreslení ve volných chvílích. Doporučujeme vše uložit do většího kufříku (orientační rozměr cca 20 x 30 cm)

 1. Sešity

 • letos budeme sešity objednávat hromadně pro celou školu. Tudíž nemusíte nic řešit. Na začátku školního roku vybereme 300 kč na žáka, ze kterých budou potřebné sešity zakoupeny. Vhodné je koupit pouze úkolníček, do kterého si budou děti zapisovat úkoly. Dále budou potřeba obaly A4 na pracovní sešity (asi 3-4 ks) a obal na žákovskou knížku.

Obaly na učebnice upřesníme na začátku školního roku.

  1. Bačkory na přezutí

  1. Ručník s poutkem

  1. Hrníček na pití

  1. Toaletní papír – 8 ks, papírové kapesníky (1 krabička + 1 balení po 10 balíčcích)

Další případné pomůcky či potřeby dořešíme v průběhu roku.

Vše je dobré podepsat, aby nedocházelo k záměně.

Vážení rodiče,

předkládáme Vám seznam pomůcek potřebných v následujícím školním roce.

 1. Školní taška a penál

 • tužky (měkká, střední, tvrdá), guma, ořezávátko, pastelky, 2 pera, případně zmizík, propisovací tužku, kružítko, trojúhelník s ryskou, pravítko.

 1. Cvičební úbor

 • tepláková souprava, kraťasy, tričko, obuv do haly (s bílou podrážkou), obuv na ven, švihadlo ve vhodné délce. Vše v plátěné tašce označené jménem.

 1. Pomůcky na výtvarnou výchovu

 • vodové barvy, tempery, nádobku na vodu, voskovky, nůžky, barevné papíry, igelit na ochranu lavice, lepidlo Hekules (130 g), lepidlo Kores v tyčince, pastely (suché křídy), štětce ploché i kulaté (slabé, střední, silné), fixy a blok A4 na kreslení ve volných chvílích. Doporučujeme vše uložit do většího kufříku (orientační rozměr cca 20 x 30 cm)

 1. Sešity

 • letos budeme sešity objednávat hromadně pro celou školu. Tudíž nemusíte nic řešit. Na začátku školního roku vybereme 300 Kč na žáka, ze kterých budou potřebné sešity zakoupeny. Dále budou potřeba obaly A4 na pracovní sešity (asi 5 ks) a obal na žákovskou knížku.

  Obaly na učebnice upřesníme na začátku školního roku.

  1. Bačkory na přezutí

  1. Ručník s poutkem

  1. Hrníček na pití

  1. Toaletní papír – 8 ks, papírové kapesníky (1 krabička + 1 balení po 10 balíčcích)

Další případné pomůcky či potřeby dořešíme v průběhu roku.

Vše je dobré podepsat, aby nedocházelo k záměně.

Pomůcky pro školní rok 2018/2019